Przykładowa strona

To jest przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko są stale umieszczone w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu Twojej witryny (w większości motywów). Większość ludzi umieszcza na swoich witrynach strony o sobie, na których przedstawiają się potencjalnym odwiedzającym. Przykładem takiej strony mogłoby być:

Cześć! Za dnia jestem gońcem, a w ciągu nocy próbuję swoich sił w aktorstwie. To jest mój blog. Mieszkam w Los Angeles, mam wspaniałego psa, który nazywa się Jack i lubię piña coladę (i spacery w deszczu).

… lub taki tekst:

Firma Wihajstry XYZ została założona w 1971 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją najlepszych wihajstrów. W naszej siedzibie w Gotham City pracuje ponad 2000 osób, które zajmują się robieniem całej masy fantastycznych rzeczy dla mieszkańców miasta.

Jako nowy użytkownik WordPressa powinieneś przejść do swojego kokpitu, aby usunąć tę stronę i utworzyć nowe strony z własną treścią. Baw się dobrze!

1 Komentarz

  1. Jakiś czas temu natknęłam się na Twój blog i zapoznałam z tematem bliźniaczych płomieni i oczywiście z niedowierzaniem zaczęłam porównywać do relacji, która od początku była dla mnie wyjątkowa. Doszłam do wniosku, że po prostu zwariowałam i nie ma sensu dłużej „wkręcać sobie schematu na głowę”, zaprzątać umysł tym co dawno umarło. Przeszłam przez okres olbrzymiej tęsknoty i depresji, życie wywróciło mi się do góry nogami. Byłam przekonana, że bezpowrotnie. Dzisiaj jestem kolejny raz na Twojej stronie, świadoma, że najgorsze za mną i będzie tylko lepiej, a jeszcze kilka miesięcy temu, byłam przekonana że umarłam mentalnie na zawsze ! To potężna moc, której umysł nie jest w stanie ogarnąć. Dzisiaj wiem, że w sercu nadal tli się płomień i nic nie umarło… to dopiero początek lepszej drogi. Tyle razy w życiu dosięga mnie zwątpienie, mimo mnóstwa znaków, mówię sobie „przypadek”, „zwykły zbieg okoliczności”, „to niemożliwe” tak jak przed chwilą i co się dzieje? Spoglądam na nagłówek Twojego bloga i co widzę? zegarek z godziną 11:11 i dociera do mnie, że poznałam swój BP 11.11 a pierwszy raz do zbliżenia doszło 01.01, zamykam oczy odczuwam radość nie do opisania, otwieram i widzę napis „Będzie dobrze !”, wyraźniej niż kiedykolwiek wcześniej ! <3

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.