SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018 :)

Sprzątałam. Zarówno w domu, jak i w życiu. Cały 2017 r. Nie, nie jest do końca i idealnie posprzątane, bo to niemożliwe, a ja nie jestem perfekcyjną panią domu ;)
I wcale nie chcę nią być!
Rok 2017 przyniósł WIELE lekcji. Spora część nadal jest do zrobienia, ale spoko, mam na to całą wieczność :D Chcę powiedzieć, że wcale nie jest prawdą, że w Nowy Rok wchodzimy z czystą 365 stronicową księgą. Powiem nawet, że to gówno prawda, bo każdy ma porobione jakieś notatki na przyszłość, podkreślenia, tu kursywa, tam pogrubienie itd. W każdy Nowy Rok wchodzimy z bagażem, a czasem nawet z nadbagażem, ale każdy z nas ma kolejne 365 dni, żeby coś zmienić, żeby napisać od nowa jakiś rozdział albo żeby z bazgrołów zrobić bestseller swojego życia.
Żyjcie tak, żebyście nie musieli się za siebie wstydzić, żebyście mieli czyste sumienie i żebyście mogli spać spokojnie. Bądźcie z siebie dumni, patrzcie na siebie z miłością, kochajcie swoje odbicie w lustrze. Żyjcie w zgodzie sami ze sobą!
Zanim zaczniecie zmieniać cały świat, zmieńcie najpierw swój świat wewnętrzny, bo to tu jest centrum wszechświata. Od nas się wszystko zaczyna. Nie pierniczcie, że czegoś się nie da zrobić, skoro się do cholery da :D Odprawcie swoje ego z kwitkiem i dopuście do głosu duszę :) Nie dajcie sobą pomiatać, miejcie swoje zdanie i brońcie go.
Pamiętajcie jednak, że zmiany nie zajdą z dnia na dzień, bo zmiany, to proces, który musi trochę potrwać. U mnie trwa to już prawie od 5 lat i z każdego najmniejszego osiągnięcia się cieszę, bo jest z czego :)

Wszystkim i każdemu z osobna życzę SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2018 :)

BĘDZIE DOBRZE!!!

MUSI!!! :)

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.