UWAGA – BARDZO WAŻNE!!!

Wchodząc dziś na bloga zastałam taką oto informację:

UWAGA WAŻNE!

Drogi blogerze / Droga blogerko

Informujemy, że 31 stycznia 2018 platforma blog.pl zostanie zamknięta.

I cóż? Ja sobie to przemyślę, co dalej z tym fantem. Czy chcę bloga kontynuować czy jednak skorzystać z okazji i rozstać się z nim raz na zawsze. Pomyślę, zobaczę i dam znać.

Wiem, że wielu osobom ten blog pomógł i nadal pomaga. Mi też pomagał, ale do czasu, bo potem stał się kulą u nogi, dlatego musiałam zniknąć. Wezmę wszystko pod uwagę. Jest jeszcze trochę czasu do ostatecznej decyzji, także tak :)

Miłego dnia :)

5 Komentarze

 1. To jak zamkną to będziesz musiała się przenieść …
  Jak się przeniesiesz
  to mnie też przeniosą automatycznie ?
  Czy będę musiała szukać ??? :(

 2. Znajdziemy się wszyscy jak zawsze jak w korcu maku ;)… smutne jakby blog zniknął…

 3. Jak już napisali że zamkną to zamkną … to będziemy się szukać …ja to dołączę gdzieś na końcu jak zwykle … bo działam z opóźnieniem …

 4. Trafiłam tutaj, bo szukałam jak mogę odciąć to coś co nas łączy od lat z mężem..to mój bliźniak..spotkaliśmy się 11 lat temu i przestałam czuć tęsknotę..nagle poczułam spokój.. zamieszkaliśmy ze sobą od razu, znaliśmy się w końcu n-wcieleń… 11 lat miłości i kłótni o nic… ciągłych pretensji z jego strony w poszukiwaniu u mnie punktu zaczepienia, ze to przeze mnie coś, że gdzieś w przestrzeni coś przysięgliśmy komuś, że dokonaliśmy wyborów po między dobrami materialnymi a miłością… 11 lat jego poszukiwań uzdrowicieli, którzy dziwnym zbiegiem okoliczności robią wszystko, aby nas odciąć od siebie… Zbliża się koniec roku, jestem chora, do niego odezwał się uzdrowiciel sprzed lat – człowiek przez którego o mało nie przypłacił życiem kontaktów z nim.. mój mąż zaślepiony jego „cudami” stał się zimny wobec mnie..Nie chcę juz cierpieć.. to ja chcę juz zakończyć ten związek, bo ból mnie niszczy. Wiem, że jak nie odejdę, to umrę..żal mi dzieci i dla nich chcę żyć.. Czasem karma jest zbyt bolesna by móc przeżyć tę miłość z bliźniakiem..czasem bliźniak zabija, po woli, przez lata próbując zniszczyć miłość…

 5. Hmmm… rozumiem Cię. Dla mnie również ciągłe rozmyślanie i rozpamiętywanie Bliźniaka jest kulą u nogi, mimo tak pięknej miłości i więzi jaka mnie z nim łączy. Pierwszy raz go zobaczyłam dokładnie rok temu w Nowy Rok, dlatego w starym chciałabym zakończyć etap przykrych emocji i obciążeń. I Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze na ten Nowy nadchodzący rok, sukcesów i samorealizacji.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.