Co nie co od Elise Perez :)

Niezawodna, niezastąpiona – ELISE PEREZ. Jej filmiki zawsze wyskakują mi w odpowiednim momencie, gdy tego najbardziej potrzebuję.
Tak, jak my, jest Bliźniaczym Płomieniem i NIE, nie jest ze swoim Bliźniakiem. A chłopak na jej filmikach, to jej Bratnia Dusza, z którą stworzyła unię :) I pięknie :)
Nieładnie jest zazdrościć, ale ja jej zazdroszczę, że ta lekkość, tak szybko do niej przyszła i że nie ma żadnych wyrzutów sumienie o to, czy o tamto. A tak samo, jak i ja, czy Ty, czy Wy, też była w czarnej dupie z powodu swojego Bliźniaczego Płomienia. Wyszła z tego i jak widać, ma się rewelacyjnie, choć też miewa chwile słabości i dołki. Ale na szczęścia ma Dan’a, który dzięki niej również rozkwitł, tak jak ona dzięki niemu. Uzupełniają się, wspierają się. Ona nie czeka na swojego Bliźniaka. Chwyta chwile i delektuje się nimi. Tak właśnie chcę żyć i ja.

4 Komentarze

  1. HEj..czytam te blogi itd o blizniaczych plomieniach….tez myslalam ze taki mam i co, on sie żeni:) haha dziewczyny to są nasze urojenia bo nie umiemy poradzic sobie z odrzuceniem wiec nasz mozg tworzy bajeczki i sam siebie pociesza, on nie moze ze mna byc, choc tak bardzo mnie kocha, bo ma ją , ma z inną dzecko mimo iz to mnie kocha ale tak sie boi ze hoho…tez przez to przechodziłam, zmarnowalam czas i nic poza tym. Ona szczesliwa jak nikt, on z nia jest, by mnie kochal, by sie ze mna zenil, ma swoj rozum swoje uczucia. Co z tego ze patrzy? co ze ucieka-ucieka bo wie ze bysmy na niego wskoczyly za chwile-tez uciekam jak czuje ze jakis psychopata na mnie gapi, i wyczuwam ze by mnie zjadl, i co ma myslec ze go kocham ale uciekam bo ta milosc jest silna??? nie, uciekam, bo nei chce z nim nic wspolnego miec, bo mi sie nie podoba, nic nie czuje, nie jest w moim typie a marze by sie odczepil. tak to wyglada. Ktos kto kocha..chce byc z tą, którą kocha i tyle.

  2. Ja to widzę inaczej, ale spoko, każdy może mieć swoje zdanie w tej kwestii ;)
    Miłej pracy nad sobą życzę :)

  3. A ja wierzę w tę bajkę i nieważne czy moje marzenia się spełnią czy nie:)

  4. Stella
    Oo..widzisz, ja też wierzę w bajki, dobrze że ktoś jeszcze „karmi się złudzeniami”

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.