Cytat i sen z Bratnim

Wszystko było już przypieczętowane, szliście ku sobie jak dwoje ludzi jeszcze na różnych ulicach, ale już w tym samym mieście, jeszcze po różnych stronach jezdni, ale już na tej samej ulicy, jeszcze każde osobno, ale już ku sobie.

- Anna Kowalska

Dokładnie tak. I Bliźniak i Bratni. Z Bratnim, to mi się tak drogi krzyżowały, że to aż szok ;) A skoro już przy Bratnim jesteśmy, to śnił mi się dziś. Ktoś mi przekazał żebym wzięła dwuosobowy namiot i żebym czekała na niego. Dziwiłam się, dlaczego akurat ja, ale ten ktoś do mnie powiedział: jeszcze się dziwisz? ;)
No i tak czekałam na tego Bratniego i w końcu przybył. Rozłożyliśmy razem ten namiot. A widok z niego mieliśmy przedni, bo było pięknie i zielono. Taka jakaś dolina prześliczna, a my wysoko na skale, z dala od cywilizacji. Bratni cały czas się do mnie uśmiechał i był blisko. A na końcu położyliśmy się w środku, na wygodnych materacach. Zdjęliśmy koszulki i nasze ciała stykały się ze sobą… Taki prąd mnie przeszywał… Czułam miłość, bezpieczeństwo, szczęście i ciepło.
Za kilka dni minie dokładnie rok od momentu, jak jego imię i nazwisko pojawiło się w mojej głowie… i uratowało mnie <3

8 Komentarze

 1. Piekny sen. Jakby go namalowac to ty bylabys np. biala a on czarny i spleceni tworzycie piekny uklad jing jang :) czyli pelnie doskonala. Osiagnelas w tym snie pelnie

 2. Ja takie senne spotkania miewam wyłącznie z Bliźniakiem.Ale uczucie kiedy przytulam Bliźniaka nie do opisania: całkowity spokój, miłość i szczęście. We śnie wtedy wszystko jest proste, żadnych niedomówień. Jedno spojrzenie w oczy i wszystko jest jasne.I ta pewność, że to właśnie ten. I po takim śnie jestem szczęśliwa tak po prostu.

 3. No właśnie. Tym bardziej zastanawiające jest to, że ja mam tak z Bratnim.
  Moje sny z Bliźniakiem, jeśli już się zdarzają, czyli okropnie rzadko, są dalekie od jakiegokolwiek ideału.
  Bliźniak patrzy na mnie z daleka i właściwie nic nie robi.
  Bratni z kolei jest zawsze przy mnie całym sobą i we śnie oddaje mi całego siebie.
  Z Bliźniakiem w snach nic nie jest jasne, a z Bratnim wszystko.

 4. Byc moze zanim bedziesz mogla byc z Blizniakiem musisz czegos nauczyc sie z Bratnim

 5. Ja tez mam takie sny z jakims mezczyzna ale nie wiem kim on jest. On sie pojawia co jakis czas, co kilka lat ale pamietam wrazenia z nich doskonale. Mam w nich poczucie bezgranicznego spokoju, milosci. Np. klade glowe na jego kolanach i jestem spokojna i szczesliwa jak nigdy w realnym zyciu.

 6. Mmkaa- ja miałam tak, że Bliźniak przyśnił mi się po raz pierwszy kiedy miałam jakieś 16 lat. W tym śnie wiedziałam że mężczyzna, którego widzę będzie ojcem moim dzieci. Widziałam też miejsce w którym jak się później okazało w tym samym czasie mieszkał Bliźniak.
  A wszystkie moje sercowe wybory to mężczyźni, którzy coraz bardziej przypominali Bliźniaka;)
  Aż w końcu zjawił się sam Bliźniak;)

 7. A u mnie żaden z facetów, którzy mi się podobali, nie był podobny do Bliźniaka.
  Poza tym wszyscy byli młodsi ode mnie, a Bliźnior jest starszy o 9 lat ;)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.