Z dedykacją dla mojej Bratniej Duszy :)

Rozkminka dlaczego się w ogóle pojawiłeś, trwa. Chciałabym znać odpowiedzi, wiedzieć, jak poruszać się po tej nowej płaszczyźnie. Ale w sumie nawet bez tego dobrze mi idzie. Dziś w natłoku pytań i w lekkim zagubieniu, usiadłam bezradna, prosząc Anioły o pomoc. Zobaczyłam 444. „ALL IS WELL”. Uśmiechnęłam się i odetchnęłam z ulgą. Taka jest moja droga, a Ty jesteś jej częścią. Przyniosłeś mi wiele światła, ciepła, uśmiechów i poczucia bezpieczeństwa. Dzięki Tobie odżyłam, budząc się z letargu. I choćbyś miał być jedynie cieniem, który od czasu do czasu widzę lub snem, który czasem śnię, zostań ze mną na zawsze.

9 Komentarze

 1. Lotos to oznacza że jesteś otoczona przez Anioły, które Cię wspierają. Ja codziennie widzę kilkakrotnie liczby; 21,33,44,55, więc coś w tym musi być.

 2. Tylko ,że ja nie wierzę w anioły , więc powiedzmy ,że to Bodhisattvowie hahhahahah ;) :) xoxo
  Ale tak czy siak super , fakt czuję wyższą opiekę to niesamowite uczucie.

 3. 1 – ki i 4 – ki takie jak 114 lub 144 – Aniołowie kładą silny nacisk na to, abyś obserwował swoje myśli właśnie teraz. Radzą ci, abyś wypowiedział życzenie jako, że znajdujesz się w portalu, który zamanifestuje twoje myśli w tym momencie. (UWAGA: 411 oznacza „Zapytaj aniołów o kilka żywotnych informacji, których właśnie teraz potrzebujesz”)

 4. Marta wielkie dzięki :*
  To niech te energie trzymają nade mną piecze, podczas przeprowadzki za granicę :)

 5. Nie ma za co ;*
  I pamiętaj że nigdy nie jesteś sama, Aniołowie zawsze są blisko Ciebie, dlatego ważne jest czytanie znaków, ponieważ wszechświat mówi do nas liczbami :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.