Porada dla Bliźniaczego Płomienia, który goni Runnera (powtórka)

Rok temu zrobiłam tłumaczenie pewnego artykułu, który tu ponownie przytoczę, bo wiem, że się przyda.
A swoją drogą, zabawne jest to, że zrobiłam je 28 marca 2014 r. w dzień urodzin Bliźniaka, a potem odpisałam komuś na komentarz 28 marca 2015 r. :D Coś jest na rzeczy w tym temacie ;)
Mało tego… Właśnie zerknęłam na oznaczony na żółto prostokącik w bezpośrednim odnośniku, który chyba (nie wiem, nie wnikam) mnie informuje o ilości postów i taka sytuacja, że jest to numer 2388 :D :D :D No po prostu uroczo :D


http://twin-flames.crazylife.pl/2014/03/28/porada-dla-blizniaczego-plomienia-ktory-goni-uciekajacego/

6 Komentarze

 1. Hej mam do Ciebie pytanie ,a może raczej prośbę.
  Jako ,że też siedzisz już w całej TF historii już jakiś czas i jesteś duchowo rozwijającą się osoba pomyślałam ,że może Ty jesteś w stanie rozwiązać pewną zagadkę,a może inaczej pokazać mi nowe tropy, ścieżki myślenia.

  Pisałaś ,że teraz jesteś wdzięczna Błyskotkowi etc. no cóż tez mam takiego Błyskotka.
  Nie jestem osobą otwartą i mam wyczulony radar na ludzi, mój Błyskotek nazwijmy go „Shiva” , no cóż Shiva pojawił się ni z gruszki ni z pietruszki ….pisałam książkę i tam umieściłam bohatera geja-transwestytę , który jednak zakochuje się w głównej bohaterce.
  Śmiechem żartem kiedy zaczęłam wątek tego mężczyzny w książce , pojawił się raptem Shiva ….napisał do mnie na FB i wysłał filmik gdzie gra na gitarze piosenkę mojej i co się później okazało jego ukochanej piosenkarki.
  To już było dziwne ….wysłał filmik obcej osobie …,no ale później samo poleciało.
  Szybko zżyliśmy się przez te maile , nie były częste …,ale zawsze pełne wsparcia i pomocy .
  Aż do teraz , Shiva to kochany człowiek o bardzo dobrym miękkim sercu , to zawsze cenię w ludziach.
  Ostatnio wyszło w naszym rozmowach mailowych ,że kocham swojego TF od 10 lat i tutaj niespodzianka, bo okazało się ,że Shiva też zakochał się w chłopcu 10 lat temu i nie może go zapomnieć.
  Tutaj nasze historie są bardzo podobne.
  Ale nie w tym tkwi problem….. wiesz on zawsze był dla mnie taki ciepły ,opiekuńczy i dobry ,ale zawsze zaznaczał ,że jest gejem mówił [ Jestem Gejem ,ale wiem ,że jesteś moją bratnią duszą] – ciągle podkreślał swoją orientację, jakby bał się jej sam nie wiem czy on bije się sam ze swoją orientacją.

  Streszczę się ,bo zajmie mi to trzy tomy, po tym wyznaniu , że kocham swojego TF zamilkł….jego maile były rzadsze i są nadal .
  Sama nie wiem co mam myśleć, a najdziwniejsze są sny sny z nim , które mam już od kilku dni ….zawsze pojawiają się czynniki takie jak ON +bomba
  Albo On + lotosy
  Opowiem Ci najdziwniejsze po krótce.
  Często śnią mi się spadające samoloty,helikoptery…tym razem też ale śniło mi się ,że spadła rakieta(pocisk) i miał wybuchnąć wybiegłam przez okno i ukryłam się w mieszkaniu w sąsiednim bloku, to było mieszkanie jakiegoś dziadka (ale ten dziadek był specyficzny jak wyrocznia, ten dziadek już kiedyś mi się śnił i tez był wyrocznią)…i był tam Shiva , oboje z Shivą schowaliśmy się za czerwoną wersalkę i wybuchła bomba wersalka była najeżona szkłem z odłamków jak jeż,a Dziadek powiedział do mnie ” Shiva to twoja jedyna rodzina”.

  A dziś sny przeszły same siebie : Shiva przyjechał do mnie i poszliśmy do parku gdzie były dwa małe jeziorka obrośnięte gęsto lotosami takimi jak w chinach wysokimi , piękny widok, cały sen miał atmosferę miłości, opieki,domu,ciepła i Shiva mi się w nim oświadczył….dając mi naszyjnik ….

  Wiesz kiedy śni mi się Shiva tam sa zawsze lotosy
  nie myślałam zupełnie o nim ,a pojawiły się te sny więc pewnie w jego łepetynie coś się dzieje. Az tak blisko nie jesteśmy ze sobą , bym mogła go otwarcie spytać ….dlatego szukam wskazówek …
  Na pewno jest moim soul mate , ale nie TF .

  Wiesz tylko te symbole w snach mnie zastanawiają , co takiego chce przekazać mi on czy moja pod psychika …. jeśli to jest osoba homoseksualna i na dodatek , która pisze maile raz na parę miesięcy.

  Może Ty wpadniesz na jakieś nowe tropy czytając moją historię.

  Ps: przepraszam za długą notkę ;P

 2. Ale żeś moja kochana popłynęła :D
  Ale to dobrze, bardzo dobrze, że się uzewnętrzniacie :)
  Na początek powiem Ci, że z zeszłego czwartku na piątek była „dziwna” noc, która wielu z nas powinna pokazać, co jest nam przeznaczone, jaka karma itd.
  Śnił Ci się Shiva, więc odpowiedź jest prosta, że masz z nim coś do przerobienia :)
  Mi się śnił mój były narzeczony i to dopiero zagwozdka, skoro nie mam z nim nic kompletnie do czynienia już od dawna, ale mniejsza o większość ;)
  Wszystkie osoby, które pojawiają się w naszym życiu w ten, czy inny sposób niosą ze sobą jakieś lekcje dla nas. Także my jesteśmy ważni dla tych osób, bo również niesiemy lekcje dla nich. Dlatego za każdą, nawet najbardziej złośliwą osobę trzeba być wdzięcznym.
  A co do Bratnich Dusz, to na pewno nie jest tak, że z każdą musimy być fizycznie, bo skoro nam poświęca uwagę itd. to już zaraz coś teges ;)
  NIE :)
  Czasem jest tak, że możecie się po prostu przyjaźnić, albo np. znać się tylko z widzenia. BD może być pani z piekarni, czy osoba, którą codziennie widzicie w autobusie. Nie wszystko zawsze musi dziać się na poziomie 3D. Bardzo, BARDZO dużo rzeczy dzieje się na poziomie 4D i my często sobie z tego sprawy nie zdajemy, a potem nagle takie WOW, TYLE SIĘ STAŁO, TYLE SIĘ ODMIENIŁO.
  Ja też nie rozumiałam dlaczego Błyskot się pojawił, zwłaszcza, że jest dla mnie w sumie obcą osobą itd. Okropnie z tym walczyłam, aż w końcu puściłam i jest mi lepiej :) Zaakceptowałam, że ON JEST i już :) I od naszego pierwszego spotkania widzę w nim TAKIE zmiany, że szok :) Chodziło o jego podejście do ludzi i zachowanie względem nich. Teraz zachowuje się lepiej i „nie gwiazdorzy” ;) Po prostu dałam mu duchowego Snickersa :D :D :D
  Jeżeli tego nie robisz, to sprawdzaj symbole senne w senniku, z czasem Twoja intuicja powinna się wyostrzyć i będziesz łatwiej czytać sny, bez czytania sennika :)

 3. Haha masz rację.
  Dla ciekawostki dodam ,że szukałam podpowiedzi i wylosowałam karte tarota na pytanie ” Jaką karmę mam z Shivą i co on do mnie czuje” dostałam odp. w postaci karty „ŚWIAT” .To najlepsza karta w tarocie tak powiadają ….,ciekawe jest to ,że wiel razy już rozstawiałm tarota i pierwszy raz wylosowałm ta kartę….
  Z moim TF to sa same smętne jak Koło Fortuny ,czy Wisielec.
  A tutaj takie zaskoczenie, ale fakt jak mówisz muszę schować mojego Detektywa i płynąć zobaczymy co przyniesie przyszłość ;)

 4. Dokładnie tak :)
  I bez zbędnego spinania się i fiksowania na czymś :)

 5. Ta „dziwna noc 30.04/1.05 to potężne starożytne święto Beltayne – święto Bogini :D

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.