Od serca pisane

To, że do Ciebie nie piszę, nie znaczy, że Cię nie kocham.
To, że milczę, nie znaczy, że Cię nie kocham.
To, że za Tobą nie biegam, nie znaczy, że Cię nie kocham.
To, że się o Ciebie nie staram, nie znaczy, że Cię nie kocham.
To, że podobają mi się inne osoby, nie znaczy, że Cię nie kocham
To, że idę swoją drogą, nie znaczy, że Cię nie kocham.

To, że Cię kocham, nie znaczy, że musimy być razem.
To, że Cię kocham, nie znaczy, że dla Ciebie porzucę wszystko.
To, że Cię kocham, nie znaczy, że bez Ciebie nie zaznam szczęścia.
To, że Cię kocham, nie znaczy, że jeszcze kiedyś się zobaczymy.
To, że Cię kocham, nie znaczy, że nie ułożę sobie życia z kimś innym.
To, że Cię kocham, nie znaczy, że zapomnę o kochaniu siebie.

Ale wiedz, że Cię kocham.
Kocham, bo tak miało być.
Kocham, by móc prawdziwie żyć.
Kocham, bo miłość, to Ty i ja.
Kocham każdej nocy i każdego dnia.
Kocham w każdej minucie i w każdej sekundzie.
Kocham, bo KOCHAM.

 

LUSTRO.

6 Komentarze

 1. poryczalam sie:(mimo wszystko jest we mnie nadal zlosc ze nie jest ze mna a z kims innym:(i przy tym wszystkim jestem straszliwie zlosliwa:(

 2. Piekny wiersz…i jak prawdziwy w przekazie-my zyjemy złudzeniami że coś musi się zdarzyć…ale i tak gdzies głeboko ufam tylko odpowiedziom z Góry-bo jednak w ostatnim rozrachunku mamy się ZJEDNOCZYC z Blizniakiem…pytanie kto i kiedy i w jakim wcieleniu-ja mialam w tym …a co przezywam…..

 3. Syndi, skad wiesz, ze mialas w tym cieleniu sie zjednoczyc ? Jestem ciekawa, bo ja nie mialbym chyba nawet po czym poznac.

 4. Ja od zawsze czuję, że dość późno założę rodzinę. Od zawsze myślałam, że doświadczę późnego macierzyństwa. W głowie mam, że stanie się to tuż przed 35 lub po 35.
  I dziewczyna, która robiła mi przekaz duchowy powiedziała: „I feel that you will come back together in this life, but I do not know whether it will be your final reunion, for the rest of your lives, or whether you will come together for a time (a wonderful time) and then move in separate directions on your own healing and come back for your ultimate reunion in another life. It depends how much healing can take place between now and then. I don’t get a timescale, but I feel like we are talking in the next five years – Czuję, że powrócicie do siebie w tym życiu, ale nie wiem, czy będzie to Wasze ostatnie zjednoczenie, do końca Waszego życia, czy wrócicie do siebie na pewien czas (wspaniały czas) a potem pójdziecie w różne strony, aby się uzdrawiać i powrócicie do siebie na ostateczne zjednoczenie w następnym życiu. To zależy od tego, jak dużo uzdrowienia może mieć miejsce pomiędzy teraźniejszością, a przeszłością. Nie otrzymałam skali czasu, ale czuję, że mówimy tu o 5 następnych latach.”
  Ten przekaz dostałam w zeszłym roku, na kilka miesięcy przed 31 urodzinami. Tak więc zobaczymy ;)

 5. jasmina-jak poznalam Bliznika-on juz wiedzial że to JA-ja niemialam pojecia kim wogle jest-sama do tego doszlam a potem dzialo sie tak wiele ze niebylo watpliwosci-potem to nawet sprawdzalam i wiem na 100%-mialam i mam znaki w tym synchroniczne godziny gdy sie łaczymy-wiem to z przekazow-ale sama tego jeszcze niewiem i poki co nieczuję ze to nastąpi-ale Bog wie…..moze mielismy sie spotkac na jakis czas-a moze uzdrowimy siebie i powrocimy do siebie…
  teraz już niezastanawiam sie bo za duzo sie zadzialo….chce spokoju

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.