10 Komentarze

  1. Witam bardzo piękny wiersz widać, że został napisany od serca. To zawsze bardzo piękne, kiedy się kogoś kocha, a jeszcze lepiej jak to się dzieje w obie strony, czyli z wzajemnością. Autorowi tego listu życzę dwóch rzeczy zdrowia i miłości i może kiedyś przypadkowo natknę się, na więcej takich wierszy.

  2. Piękny wiersz aż się chciało go przeczytać. Poczekam aż wróćisz. Ja tak mógłbym móić do swojego szczęścia, które mi gdzieś uciekło. Jednak poczekam aż wróci tylko, żeby to nie nastąpiło zbyt późno. Tyle lat pecha to może czas, żeby karty się wreszcie odwróciły i to szczęście naprawdę wróci do mnie.

  3. Hmm kiedyś modliłam się o swoją drugą połówkę…dostałam od mamy modlitwę o przeznaczonego mi przez Boga mężczyznę ..później za jakiś czas przysnil mi się mój ukochany.. Jego postura twarz…to był On..za1,5 roku Go spotkałam to był dla mnie szok …Ale myślałam ze wciąż jest z tamtą, bałam się co On czuje…nie każdy spotyka taką miłość ale Ja wiem jedno Bóg dał Nam siebie byśmy ze sobą byli na dobre i na złe , wtedy każdy problem będzie niczym bo w Jego ramionach a On w moich znajdziemy spokój, szczęście. Bo miłość to wszystko co potrzebne Nam by być szczęśliwym On ma to w sobie. Jest tym jedynym na zawsze.

  4. Piękny wiersz. Ja tez modliłam sie o taka milść od Boga, pamietam ze to było gdy moj obecny partner chciał brać slub. Prosiłam obcych ludzi o modlitwę i wtedy zaczęły sie dziać dziwne rzeczy, zwiazek sie rozpadł za sprawa osob trzecich a ja mimo tego poczułam ulgę i spokój. Nadal go czuje i każdego dnia modlę sie nadal. Choć były okresy zwątpienia. Ostatnio znalazłam anglojęzyczna stronę, to było w miniony weekend i na jednej z takich stron były tytuły filmów o twin flame, jednym z nich to film „The notebook”.

  5. Tez sie modliłam o druga polowe i wtedy rozpadł sie moj ówczesny zwiazek i poczułam mimo tego spokój nie żałuje ze poszłam za głosem serca i nie wyszłam za maz. Nadal sie modlę każdego dnia. W miniony weekend natchnęłam sie na stronę http://www.how-to-unite-with-your-twin-flame.com/twin-flame-articles.html znalazłam tez inna na ktorej były podane tytuły filmów o BP. Miedzy innymi był tam film „the notebook”. Obejrzałam go w poniedziałek, muszę dodać ze film dodał mi skrzydeł choć szlochalam na nim strasznie to zadziałał jak Katarsis.

  6. Takie zdanie „bez Boga ani do proga a z Bogiem to i poza próg ” :) Ja się modlę i w sercu mam modlitwę która powierzyłam Jezusowi…I wiem, że ten człowiek został dla mnie wybrany przez Boga a ja dla Niego.Można się z tego śmiać ludzie małej wiary nigdy tego nie zrozumia.

  7. Obejrzałam wczoraj ten film „Pamiętnik”…naprawdę piękny w sumie dla mnie najpiekniejszy jaki widziałam.Bardzo mi przypomina naszą historię…Wiem że to jest taka właśnie miłość na zawsze.

  8. Marana, pierwszy raz? Ten film jest dość stary, no a poza tym na podstawie książki jednego z moich ulubionych pisarzy Nicholas’a Sparks’a :)

  9. No wcześniej nie trafiłam na akurat ten…ale inne ekranizacje jego książek widziałam:) Ten za to trafił do mnie bardzo.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.