Hello odblokowana czakro korzenia ;)

Praca nad sobą opłaciła się i udało mi się w końcu odblokować czakrę korzenia :) 4 miesiące… Rany… I ten ból tam… Masakra… Ale dziś, jak ręką odjął :) Jupi! :D
Ja generalnie nie wnikałam nigdy w te rzeczy na temat czakr, ale coś mnie ostatnio tknęło, żeby to sprawdzić. No i masz babo placek. Aż strach się bać, czytając inne rzeczy o czakrach ;) Ale coś czuję, że potrzebuję teraz tej wiedzy. Tak więc, jeżeli ktoś może mi polecić jakieś ciekawe artykuły na temat czakr, to będę wdzięczna :) Aha i nie zapominajcie, że jak wpiszecie w komentarzu link, to dopóki go nie zatwierdzę, on się nie ukaże, bo komentarze z linkiem blog z bliżej nieokreślonych przyczyn uważa za spam. Tak więc spokojnie :)
Korzystając z wolniejszej chwili w pracy, zaczęłam sobie przeglądać różne przepisy na soki, bo zamierzam zacząć szaleć z sokowirówką :D No i tak wertując różne stronki, natknęłam się na małe co, nie co o batatach, a że mam w planie spróbowanie tego warzywa, bo jeszcze nie próbowałam, to zainteresowałam się, co tam jest napisane. No i tak czytam, czytam i nagle wyczytuję nazwę miejscowości, w której obecnie jest Bliźniak. No tak – pomyślałam. Bo przecież to takie normalne, że na pierwszej lepszej stronce o batatach będzie widnieć nazwa tej miejscowości :D
Dzień oczywiście nie mógł się też obyć bez zobaczenia kilka razy jego nazwiska i daty urodzenia ;) No, bo przecież, jak to tak :D
Wiecie, gdy jestem w pracy, to zawsze słucham Radia Złote Przeboje, no i dziś też tak było. Puścili Lionel’a Richie i jego słynne „Hello”. Znam tą piosenkę doskonale, a dziś mnie bardzo uderzyła i coś mi powiedziało, że gdyby mój Bliźniak był piosenką, to byłby właśnie „Hello”… Wzruszyłam się…

21 Komentarze

 1. Ja Ci polecam ksiazke Caroline Myss „Anatomia Duszy”.Chyba najlepsza ksiazka jaka przeczytalam o czakrach i nie tylko ,sporo jest tam tez innej duchowej wiedzy.Na You tube sa chyba jakies wyklady z Nia i wywiady to mozesz sobie luknac czy Ci odpowiada;) Angielski znasz wiec nie ma problemu;) Temat czakr to jest temat rzeka ale warto sie nim zainteresowac ,bo to w jakim „stanie ” sa nasze czakry duzo mowi Nam o naszej kondycji psychicznej,fizycznej,duchowej,mentalnej no i co i gdzie ewentualnie uzdrawiac:)

 2. http://zmiany-2012.blogspot.com/2013/02/system-czakr-jest-likwidowany-w-naszych.html?m=1

  To jest dość stare już :)
  niestety taki jest ogólny poziom świadomości, niestety jest to odgórnie manipulowane i stąd mnóstwo dezinformacji :(
  Przeczytajcie to proszę dokładnie. Tam jest bardzo dużo wiadomości otwierających umysł.
  Z dużą rezerwą wtedy podszedłem do tego, ale mija prawie dwa lata i mogę z czystym sumieniem napisać, że to się dzieje. Ja to czuję i wiem.
  Z innych źródeł można wyczytać, że system czakr zwłaszcza tych niższych był rodzajem pieczęci energetycznych skonstruowanych sztucznie aby nas zniewolić( taka kolczatka ) wiem że dla większości to jest drastyczne i trudne do przełknięcia, jak wszystko co jest prawdą.
  Są to wiadomości od ludzi ponadprzeciętnych albo raczej szybciej rozwijających się energetycznie. Niestety proces przebudzenia to zderzanie się z takimi trudnymi ale tylko dla umysłu :) rewelacjami. To jest właśnie natura rzeczywistości. Przykro mi, każdy może wierzyć sobie w co chce, ale te „rewelacje” co tu wklejacie są mocno przestarzałymi informacjami. Wierzycie w więź między bliźniakami prawda? to i tak będzie wam łatwiej w to uwierzyć.
  A już w dzisiejszych czasach propagowanie i często odpłatne naciąganie ludzi na oczyszczanie, harmonizowanie czakr i co tam jeszcze to czyste szarlataństwo i naciągactwo które nie ma nic wspólnego z rozwojem świadomości – nawiązując do komentarzy o kościele niczym się to nie różni od chodzenia do komunii -robicie sobie taką samą krzywdę. To właśnie mój ulubiony NJUEJDŻ czyli pomieszanie z poplątaniem.
  Jeśli ktoś ciekaw jest natury rzeczywistości a nie bronienia swojego ego to Taryn udostępni maila pewnie

 3. Dziękuję Marzenko :)
  A akurat, jak przed chwilą jechałam do pracy, to pomyślałam, że muszę się zaopatrzyć w jakąś książkę na ten temat :)

 4. Marcel, stare, czy nie, ale widzisz, każdy ma swój czas na coś i mi np. teraz dopiero jest to potrzebne do dalszego rozwoju i zrozumienia całej reszty :) Dlatego nic tu nie należy przyspieszać i robić na siłę, tylko pozostawić wszystko swojemu biegowi :)
  Dziękuję za link :)

 5. Stare w sensie nie jest to żadna rewelacja ostatnich dni. A uwierz mi sytuacja energetyczna na ziemi zmienia się lawinowo zwłaszcza od naszego słynnego zaćmienia. Są to niepodważalne i mierzalne rzeczy dla niedowiarków :) generalnie po magicznej dacie 2012 energie napływające na ziemię bardzo zwiększają natężenie ale naprawdę zaczęło się od połowy tego roku – to jest tsunami miłości. :) owszem każdy ma swoje tempo, ale to nieważne. Szczerze mówiąc pewnie są ludzie z funkcjonującym „starym” systemem czakr ale cel jest jeden -Czakra a właściwie „ośrodek serca”- ten właśnie reaktor. Tam jest wszystko :)
  Czakry to były takie zaworki :)
  Nie sądzę też żebyś miała zablokowaną pierwszą czakrę. Ona z tego co wiem musi działać mogły być jakieś historie ale nie mogła u nikogo być zablokowana na amen tak jak np czakra gardła czy 3 go oka a zwłaszcza korony. Zresztą czakra korony nie jest też „zablokowana”. Ona po prostu się uaktywnia w pewnym momencie. Trzecie oko w sumie też. Przeczytaj artykuł jeszcze raz i proszę zrozum że niestety większość takich książek napisanych kilka lat temu, o ile nie kilkanaście może nieść dużo dezinformacji – często nawet niezdrowej dla nas. Znajdziemy tam dużo mądrych, przydatnych i Koniecznych do rozwoju informacji ale … przede wszystkim przepuszczajmy to przez filtr swojej intuicji. Starajmy się mieć cały czas włączone to dane nam „rozróżnianie” co jest prawdą a co nie. Ja zwróciłem tylko uwagę na teorię 7 czakr. I tyle. Jak usiądziesz spokojnie wyciszysz się, rozluźnisz od dołu do góry, (czyli taki klasyczny wstęp do „medytacji”), i z każdym wdechem i wydechem spróbujesz poczuć energię wnikającą w siebie-można sobie to wyobrażać jak strumień światła bo w zasadzie nim jest. :) I gdzie koncentruje się ten przepływ bo u mnie w klatce piersiowej w ośrodku, czakrze, torusie serca. Najczęściej blokada po przebudzeniu energii zwanej różnie ale najczęściej „kundalini”występuje na drugiej czakrze. Za to wszystkie podpięcia energetyczne miały miejsce najczęściej do trzeciej czyli splotu słonecznego – głównej czakry w starym systemie energetycznym. Naprawdę te czakry zanikają wraz z rozwojem ośrodka serca i wzrostem miłości bezwarunkowej i nie wierzę że Ty Taryn nie jesteś na tym właśnie etapie. Może dolegliwości były w drugiej czakrze one są b blisko jeśli jakiś ból promieniuje to ciężko określić skąd. Ja tak miałem często wiąże się to np. z bólami kręgosłupa. Może po prostu już nie masz tych czakr jupi a nie że odblokowały się. Tak bym to widział.

 6. Hmm… Szczerze mówiąc, to naprawdę muszę się w to zagłębić. Wiesz, w czerwcu stało mi się coś z kręgosłupem. Było to nagłe i nic tego nie zapowiadało w sumie, choć pewnego dnia spojrzałam na Bliźniaka i on tak dziwnie szedł, jakby plecy go bolały w okolicach krzyża. Tak też pomyślałam i kilka dni później taki ból dopadł mnie. Dostałam zwolnienie na 2 tygodnie, a to były wtedy jego ostatnie dni w naszej parafii. Początkowo proszki, które dostałam pomogły, ale z czasem pomagały coraz mniej i teraz np. już w ogóle nie działają. Ja z tym bólem chodziłam tak od jego wyjazdu, aż do wczoraj. Nie było to coś, co uniemożliwiało mi życie, ale było bardzo upierdliwe, bo ból był taki specyficzny, właśnie w tej okolicy między kością ogonową, a krzyżem. Taki dziwny, głupi ucisk. Nie zrobiłam wczoraj kompletnie nic, co mogłoby sprawić, że ból nagle minął. Jedyne, co to moje myślenie się zmieniło przez ostatnie kilka dni. Jakoś się tak wyciszyłam i uspokoiłam. Dziwne to wszystko :)

 7. To nie jest dziwne, to jest nasza prawdziwa natura :)
  Po przeczytaniu Twojego wpisu , ale przed napisaniem komentarza wpisałem w Google „zablokowana czakra korzenia” najświeższe wpisy pochodzą z 2011 :) roku chyba że wypluwa artykuły które są na stałe umieszczone na stronach różnych „gabinetów” :) no ale tam to te dolegliwości będą „istniały” dopóki leszcze będą płacić – proste. Tak samo działa „legalna” tradycyjna medycyna- przecież schorzenia typu cukrzyca, nadciśnienie, AIDS, rak, czy wreszcie modna ale cuś nieskuteczna ebola to są sztuczne problemy, ale za to przemysł farmaceutyczny jest największą potęgą na świecie tak, tak …ludzie muszą uwierzyć że każdy jest w stanie pomóc sobie sam. I sto razy szybciej i skuteczniej niż nawet prawdziwy bioenergoterapeuta noo… Serio

 8. Jeszcze mała ciekawostka-
  Czakra serca z sanskrytu Anahatha znaczy – niepokonany. :)

 9. Albo pokazuje te artykuły, które są najczęściej czytane ;)
  Ja już od jakiegoś czasu nie biorę żadnych antybiotyków, bo w nie po prostu nie wierzę. Nawet moje „choroby-przeziębienia” przechodzą jakoś lżej, gdy zmieniłam myślenie na takie, że sama sobie mogę pomóc :)
  W każdym bądź razie coraz bardziej mnie to interesuje, więc będę się w to zagłębiać :)

 10. Przeczytałam:) fakt nie wszystko tam do mnie trafia;) ale jeśli chodzi o te 7czakr coś w tym jest..no ale trafiliście mnie dziś cały dzień bolą właśnie plecy w dolnym odcinku ;) co do przemysłu farmaceutycznego – zgadzam się od jakiegoś czasu już też to zauważyłam…

 11. Marana
  A co nie trafia, jeśli można, pochylę się nad problemem z pokorą oczywiście :)

 12. :) a to z się wypowiem z chęcią:) jest tam takie coś „wmowiono Ci ze Boga trzeba szukać na zewnątrz ” no mi tam właśnie się wydaje, ze każdy powinien szukać Boga w swoim sercu ;) a religie wszystkie prowadzą do jednego Boga przecież:) tak pozatym to właśnie nigdy nie wierzyłam w jakieś bioenrgoterapie jogę itd…:)

 13. No może Ty to zawsze czułaś to super ale tak wmawiają nam religie -bóg jest dziadkiem na chmurce :)
  W naszym sercu jest właściwie boska cząstka czyli najpewniej dusza mi tam się nie podoba ten fragment że sami jesteśmy bogami – troszkę mało pokory, choć może kwestia nazewnictwa i tego naszego ułomnego języka , ale nawet największy nauczyciel nie był taki zarozumiały.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.