Coś się dzieje… Znowu…

DSC_0262

 

Wrzuciłam ten obrazek, bo wczoraj „PRZYPADKIEM” go zobaczyłam, gdy czekałam na tramwaj. Bo przecież to takie normalne, że takie obrazki leżą luzem na przystankach :D
A dziś kochani przeżyłam istny szok. Siedzę w pracy, dzwoni moja komórka, patrzę, jakiś nieznajomy numer. Odbieram, mówię HALO, w słuchawce przez chwilę cisza i po chwili DZIEŃ DOBRY… A ja zamarłam… Wydawało mi się, że słyszę głos Bliźniaka! Ale był to jedynie kurier, który miał mi podwieźć paczkę. Ale dosłownie… no szok, no… Jak odłożyłam słuchawkę, to wydobyło się ze mnie takie płaczliwe jęknięcie… I dzięki Bogu, że kolegi nie było akurat w pokoju. Miałam łzy w oczach i zaczęłam tak ciężko oddychać, jakbym nie wiem co przed chwilą robiła. Nie mogłam przez chwilę się z tego otrząsnąć!
A ogólnie to wraca mi humor. Nie wiem, czy to chwilowe, czy to najgorsze mam za sobą, ale ewidentnie czuję, że na poziomie duchowym ze strony Bliźniaka dzieje się dosłownie wszystko, żebym znowu była sobą. Czuję jego obecność przez cały czas. Zupełnie, jakby nic innego nie robił, tylko cały czas o mnie myślał i wysyłał mi miłość. Czuję się coraz lepiej. No a poza tym czuję, że trochę mnie pilnuje ;)
Nie rozumiem po co pojawiły się znaki związane z tą drugą osobą, ale ewidentnie ma to jakiś cel. W tej kwestii nic nie ustało i nadal ukazuje się codziennie. Mam nadzieję, że czas pokaże, o co z tym chodzi.
Coś się dzieje… Coś się wydarzy…
Jeszcze na koniec mam dla Was piosenkę, którą oczywiście też znalazłam „przypadkiem” :D LOVE & LIGHT (Miłość & Światło), powiedzenie Bliźniaków i Posłańców Światła ;) No przecież ;)

3 Komentarze

  1. Najnormalniejsze w świecie :D Czuję moc! Ewidentnie coś się dzieje we wszechświecie :D Może to dobry okres by coś działać :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.