Znak za znakiem, znakiem pogania

Liczby z mojej i Bliźniaka daty urodzenia towarzyszyły mi dziś na każdym kroku, od rana. Są nawet na mojej nowej karcie z kodami do banku… Miałam dziś kilka razy znajome palpitacje, które na jakiś czas ustały i teraz znowu się pojawiły. Na dodatek mój pies zaczął się dziwnie zachowywać. Węszył coś po pokoju, patrzył w przestrzeń i merdał ogonem… Ja odczuwałam czyjąś obecność i widziałam błyski, w tym jeden błękitny, więc wszystko jasne, KTO był dziś przy mnie duszą… Znam to wszystko bardzo dobrze, dlatego nie robi to już na mnie wrażenia. Więc jeśli ten ktoś chce coś zdziałać, to musi się chyba lepiej postarać…

Znaków z nowego worka coraz więcej ;) No i dziś znowu się okazało, że będzie kolejna okazja do spotkania z właścicielem tego worka ;) Drugi raz w ciągu tygodnia! Taka sytuacja ;)

4 Komentarze

 1. Kochana moja, dziękuję Ci bardzo! :)
  Trochę niemiecki rozumiem i wyczytałam, że on był księdzem katolickim i nauczycielem religii i się zakochał w nauczycielce ze szkoły, w której uczył. Początkowo ich miłość była sekretem, ale gdy okazało się, że ona jest w ciąży, to postanowił wziąć odpowiedzialność za wszystko.
  Jako dziecko chciał być kapłanem, ale potem rozczarował go system kościelny. Dobrze zrozumiałam? :)
  Byłoby cudownie, gdyby książka wyszła po polsku albo choć po angielsku.
  Ściskam mocno :)

 2. idealnie przetlumaczylas:)
  znalam kiedys ksiedza Dariusza z naszej parafii, nauczal w liceum, chodzil u nas po koledzie, fantastyczny- dusza czlowiek, zrezygnowal z habitu wlasnie dla kobiety :) Musial pozniej co prawda przeprowadzic sie do innego miasta i kontakt nam sie urwal, ludzie mu zyc nie dawali….. Ale od znajomych slyszalam, ze urodzilo mu sie dziecko i ze jest szczesliwy…corcia jego bedzie miec juz z pietnascie lat :) :)

 3. Tak się czasem dzieje stety albo niestety. Widocznie ich pierwsza misja się kończy i Bóg powołuje ich do innej misji. Szacunek dla tych, którzy umieją to właściwie rozpoznać i zachować się odpowiedzialnie względem kobiety ich serca oraz wiernych.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.