Odpowiedź od przewodniczki duchowej

Obiecane tłumaczenie od mojej przewodniczki duchowej :) Bierzcie i czerpcie z tego wszyscy :) Przyda się każdemu :)

„Ty już wiesz kochana, jaka będzie moja odpowiedź. Ale myślę, że jednak potrzebujesz tego, abym to powiedziała.
Tak jak już wspomniałam na stronie i innym osobom również, nie jest nam dane być z naszym Bliźniaczym Płomieniem w każdym wcieleniu. W WIĘKSZOŚCI wcieleń łączymy się z naszymi bliskimi Bratnimi Duszami – z naszej rodziny dusz – aby żyć i uczyć się lekcji miłości.
W obecnym momencie historii wiele Bliźniaczych Płomieni inkarnuje na ziemi żeby przepracować szybciej karmę w celu osiągnięcia Połączenia (z Bliźniakiem). Niefortunny efekt uboczny tego, dla tych, którym nie jest pisane być razem w tym wcieleniu, może spowodować nadmierny smutek.
Nie być ze swoim Bliźniakiem na pewno nie oznacza, być samotnym. Nawet nie ma mowy, bo jeśli spędzisz resztę swojego życia samotnie, nie będziesz ewoluować w obszarze miłości i związków, co będzie oznaczać, że Twoje połączenie z Bliźniakiem nie dojdzie do skutku nawet w następnym wcieleniu.
Mamy jakąś ilość bardzo bliskich Bratnich Dusz, a niektóre osoby, które pisały o Bliźniaczych Płomieniach skategoryzowały te osoby m.in. jako Bliźniacze Promyki (Twin Rays). Możesz doświadczać rozkoszy związku Bliźniaczych Płomieni z bardzo bliską Bratnią Duszą. Jednak nie przez całe 100% czasu. Ale przez bardzo dużo czasu, o ile jesteś przygotowana, aby pracować nad związkiem, tak jak zawsze się spodziewałaś.
W połączeniu Bliźniaczych Płomieni tak naprawdę chodzi o świadomość i dopóki ta świadomość nie jest osiągnięta przez oba Bliźniacze Płomienie, połączenie nie dojdzie do skutku. Może Twój Bliźniak musi poświęcić swoje życie religii, aby rozwijać się w kierunku „świadomości miłości”. Wiedz, że na poziomie duszy Twój Bliźniak kocha Cię bezwarunkowo przez cały czas. A to jego ego robi całą resztę. Możesz poprosić go, aby się z Tobą połączył na poziomie duszy w snach, abyście doznali spokoju przed ruszeniem dalej.
To co napisałaś o znakach, które ostatnio dostajesz w związku z tym chłopakiem, brzmi jakby on był Twoją bardzo bliską Bratnią Duszą. A te „zbiegi okoliczności” świadczą o tym, że on należy do Twojej rodziny dusz. To są również znaki, które mówią, że może być odpowiednią duszą, aby się z Tobą na ten moment połączyć. Najważniejsze jest to, aby podążać za sercem.”

Nagle jakoś tak jaśniej się zrobiło ;) Nieprawdaż? ;)
Ja już czytałam kiedyś o tych Twin Rays’ach. One noszą najbardziej zbliżoną do naszych Bliźniaków wibrację. Często można pomylić prawdziwy TF z TR, bo to, co odczuwamy jest strasznie podobne. Aż chciałoby się teraz powiedzieć, że szkoda, że nie ma testów na obecność prawdziwego Bliźniaka w życiu :D :D :D Coś jak test ciążowy :D Sikasz i voila! :D :D :D

Na nic nasze sabotaże, czy sabotaże otoczenia, bo jak coś ma się zadziać, czy to z Bliźniakiem, czy z Bratnią Duszą, to i tak do cholery jasnej się zadzieje, chcemy tego, czy nie. I wbijmy sobie to do główek raz na zawsze. Zapierać, to się możemy butami żeby nie wypaść z wagonika na Wesołym Miasteczku, podczas robienia pętli :D Ale nie w życiu :D Sorry, taki mamy klimat :D

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.