Znaki, dziś & piosenka

Wczorajszy dzień był naszpikowany znakami aż po kokardę! :D Co chwila coś, co chwila ktoś. A wśród znaków, nazwa miejscowości, w której obecnie przebywa Bliźniak. Oj przyciąga mnie do siebie ten mój chłopczyk najukochańszy :)
Znaki wczoraj były tak ewidentne, że aż śmiałam się przez łzy :D

Mam nadzieję, że dziś nikt nie przegapił 11:11 ;) A jeśli tak, to nie martwcie się, bo na pewno jeszcze to powtórzymy :) Kochani, jest MOC! :)

A teraz piosenka :) Ponieważ mam zielone oczy, a ten kawałek mnie dziś rano przyatakował i ze mną został, a na dodatek jest naprawdę ładny, życiowy i nie jedzie typową disco polową tandetą, to przedstawiam go Wam :) Mój Bliźniak spokojnie mógłby takie właśnie słowa wystosować w moim kierunku ;)

„Tak zakochać, zakochać się można TYLKO RAZ.” 

2 Komentarze

  1. Oczywiscie nie przegapiłam tej godziny …;) Generalnie zaczeło sie cos dziac z mojej strony mianowicie spotkałam sie z byłym narzeczonym -jestesmy w dobrych kontaktach , ale chciał do mnie wrocic …o dziwo cos mnie poruszyło ,ale zaraz pomyslałam momentalnie o moim kochanym Blizniaku i sama siebie spytałam Boże co robic..i spojrzałam przed siebie a tam miałam na scianie obraz a na nim zobaczylam 2 promyczki..odczytałam to jako znak.. uwazam ,ze to nie przypadek..wiem ,ze nikt za mnie zycia nie przezyje ,ale najgorsza jest ta cisza z jego strony ;(

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.