Dzisiejszy Księżyc w Nowiu

W szczęściu chodzi o to, jak postrzegasz pewne sprawy… szczególnie jeśli chodzi o sprawy serca! To czy romantyczna sytuacja jest problemem, czy szansą, zależy od perspektywy z jakiej na to patrzysz. Dobre wiadomości są takie, że: Masz kontrolę nad swoim poglądem. A dzisiejszy Księżyc w Nowiu w bezstronnej Wadze może dać Ci świeżą perspektywę, która może być punktem zwrotnym w Twoim życiu miłosnym!

Księżyce w Nowiu to najbardziej ekscytujące fazy cyklu księżycowego, bo mogą one oczyścić Twój umysł i serce, aby zacząć nowe rzeczy z optymizmem! Z dzisiejszym Księżycem w Nowiu w zbalansowanej Wadze, będziesz mieć szansę żeby zmienić sposób patrzenia na Twoją sytuację, przezwyciężyć problemy i ruszyć ku prawdziwej miłości z otwartym sercem.

Źródło: Tarot.com

6 Komentarze

  1. Nie wiem co sie ze mna dzieje Taryn, ale cos napewno. Byłam wczoraj na Mszy za mojego Ojca. Łzy płynęły mi ciurkiem jak spojrzałam na obraz „Jezu ufam Tobie”. Dawno tak sie nie czułam, poczułam sie tak bezpiecznie ze nie chciało mi sie stamtąd wychodzić. Przez długi czas nie chodziłam tam bo kiedyś sie obraziłam i wczoraj poczułam ze zatoczylam koło i wróciłam w sercem pełnym wiary. Kazanie dot odejścia od Boga przez Pio i było o milosci, o małżeństwach zawartych bez milosci. W zasadzie w ogóle nie śpię a czyje jakbym wkroczyła na nowa ścieżkę i wyszła ze strefy komfortu. Mam bóle głowy, nie wiem czy to nie efekt przebudzenia duchowego tak jakby otwierała sie czakra korony. Moze to przez księżyc w Nowiu nie mam pojęcia…

  2. Daaaaawno temu zasubskrybowałam tą stronkę, bo kiedyś bardzo interesowałam się astrologią (horoskopy, tarot itd.). No i teraz co jakiś czas dostaję od nich takie fajne wzmianki o różnych rzeczach. Szczególnie o akcjach typu Księżyc w Nowiu itp.

  3. Kezi, nie powiem Ci nic mądrzejszego prócz tego żebyś się obserwowała. Jeśli to przebudzenie duchowe, to poczytaj o tym, bo będziesz przechodziła różne akcje. Bądź świadoma i nie walcz z tym. Poddaj się temu. To prędzej czy później minie, ale niestety, każdy Bliźniak musi to przejść. Przed tym nie ma ucieczki.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.