Jakoś tak dziwnie mi dziś…

Jakoś tak dziwnie mi dziś… Znowu zaczęłam budzić się w nocy,a właściwie to zrywać się w nocy… Znowu stałam się nadwrażliwa… Wszystko mnie wzrusza…
Dziś jest pełnia księżyca i pewnie wiele rzeczy można właśnie z tym powiązać… Ale na pewno nie wszystko…

Czy Przebudzenie Duchowe może powrócić na nowo? Czy ktoś zna się na rzeczy i powiedziałby coś mądrego w tym temacie? Póki co nie znalazłam żadnej wzmianki o nawrocie tego osobliwego zjawiska… Tzn. o tym, że to może w każdej chwili powrócić. Wszędzie tylko artykuły dotyczące samego wytłumaczenia CO TO i JAK TO ;)

Tęsknię za Bliźniakiem.Wiem, że pewne rzeczy już nigdy nie wrócą, bo wszystko idzie ku temu, aby zastąpiły je inne, lepsze rzeczy. Jego zmiana, moja zmiana… To wszystko jest proces, on się już zaczął. A ile potrwa? Nie wiem…
Chciałabym żeby mnie przytulił i powiedział, że będzie dobrze, że damy radę… Albo żeby choć napisał, że o mnie myśli… Nich choć puści mi sygnałek… Mimo, że wiem, że myśli, to jednak jestem kobietą, a my lubimy mieć czarno na białym… No i proszę bardzo, oto pierwsza łza… Nie… widzę, że moje pisanie dziś się nie uda. A przynajmniej w tej chwili się nie uda…
Nawet radio dziś chce mnie dobić… Właśnie leci piosenka „Nothing’s gonna change my love for you”…

18 Komentarze

 1. Piątek 13-ego nigdy nie był dla mnie pechowy, ale dziś z rana zapomniałam telefonu i musiałam się wrócić po niego, a potem zmokłam, bo oczywiście pogoda ześwirowała. Tak więc fantastyczny dzień ;)
  Aczkolwiek widziałam się dziś z Bliźniakiem, więc w sumie to szczęście wymazuje tamte peszki ;)

 2. A może jednak jesteś ;) I robisz sobie żarty żeby dać mi nauczkę ;) ;) ;)

 3. Ja mam taki mętlik w głowie przez swoją Blizniaczke że czasami nie wiem jak się nazywam …
  A już napewno nie mam nikomu chęci dawać nauczek :(

 4. A jeślichodzi o Twoje słowa … że chcę Ci dac nauczkę … czemu akurat takie … wychodziło by na to że coś przeskrobałaś ;) heh …

 5. No pomyślałam sobie, że mój BP mógłby chcieć się np. jakoś zbliżyć do mnie, a że mimo wszystko nie ma odwagi na żywo, to uciekłby się do podstępu podszycia się pod kogoś ;) Albo chciałby mi trochę utrzeć nosa za to, że piszę o nas tak na forum ;) Niby nie podaję żadnych danych, no ale nie znam jego stanowiska w tej kwestii ;)

 6. Nie podajesz danych … i być może w pewnych sprawach zmieniasz fakty … myślę że nie powinien być zły … a teksty są piękne prawdziwe i przedewszystkim najprawdopodobniej szczere ;)

 7. Wszystko, co tu piszę jest w 100% szczere, z serca i na faktach. Jedyne co, to nie nazywam się Taryn, a jest to tylko zagraniczne imię, które mi się podoba i którego kiedyś użyłam, jako imię głównej bohaterki w opowiadaniu, które pisałam :)

 8. A widzisz możesz spać spokojnie … księdzem nie jestem … ;););) przynajmniej jeszcze nie … ale teraz to chyba za późno ;)

 9. Nigdy nie jest za późno ;) Ale dla dobra ogółu – NIE PAKUJ SIĘ W TO ;) Nie rób tego swojej Bliźniaczce ;)

 10. Tak masz rację … to by było bez sensu … lepiej zajmę się pracą … 3 zmiana masakra …
  A Tobie Spokojnej Nocki życzę … :-)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.