Połączenie Bliźniaczych Płomieni

The Twin Flame connection is not something that you can break simply by walking away. The energy is there. Inside of you. Always. It exists at a level that cannot be touched or shifted by any octave, dimension, frequency or any individual beings within any of them. It doesn’t matter if there is a huge age differential between you, if one or both of you are already married or in a committed relationship or if you live on opposite sides of the planet. This is a bond that was made long before you ever incarnated into this particular life and eons before there was ever such a thing as humanity.

Połączenie Bliźniaczych Płomieni, to nie jest coś, co można zerwać, zwyczajnie sobie odchodząc. Tam jest energia. W Twoim wnętrzu. Zawsze. Istnieje na poziomie, na którym nie może być ani dotknięta, ani przemieszczona przez żadną oktawę, wymiar, częstotliwość, czy jakąkolwiek istotę żyjącą w nich. Duża różnica wieku między Wami, albo to, że jedno lub oboje jesteście w małżeństwie, czy też w jakimś innym związku, albo nawet to, że mieszkacie na dwóch przeciwległych końcach planety, nie ma znaczenia. To jest więź, która została stworzona na długo przed tym zanim inkarnowaliście do tego konkretnego życia i eony przed tym zanim powstało takie coś, jak ludzkość.

Źródło: http://www.twinflamesigns.com/

1 Komentarz

  1. tak to jest ten niwidzialny sznur od ktorego oderwac sie nie moge. Cierpie i czuje jego uczucia ktore blokuje, wtedy wysyla negatywne energie do mnie aby on mogl utrzymac maski na swej twarzy ktore go chronia przed miloscia o ktrej nie chce mowic.

    To jest moj najgorzy problem. Ale znam juz wszystkie fazy rozstan.. Kiedy juz jestes w miare szczesliwa i zyjesz swoim zyciem, placze sie z malych pierdolek, wszystko wzrusza do lez. To znak gdzie twoja druga polowa cierpi i zaczyna otwierac serce. Zaczyna rozmyslac ile zlgo zrobil

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.